İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANADOLU 2014 MARMARA GRUBU YILDIZLAR 1.ETAP SONUÇLARI.
04,05,06/03/2014 Tarihleri arasında Tekirdağ da yapılan Anadolu 2014 Marmara Grubu Yıldızlar 1.Etap Sonuçlarını yayınlıyoruz.







































































































































































































































































































ANADOLU LİGİ TAEKWONDO MARMARA GRUBU - TEKİRDAĞ 
 
       
33 KG ERKEKLER   29 KG BAYANLAR
1. ORKUN YILMAZ - EDİRNE 1. MERYEM AKGÜN - TEKİRDAĞ
2. SERCAN CELİL YAŞAR - KOCAELİ 2. ZÜLEYHA AİŞE DİNÇ - SAKARYA
3. AYHAN AKİF ÇİLEKÇİ - İSTANBUL AVRUPA 3. TUĞÇE BERK - KIRKLARELİ
4. ALPER TUNA ALAN - SAKARYA  4. SENA ÖZTÜRK - YALOVA
5. FETHİ SARUHAN TUNCER - YALOVA 5. ELİF YILDIRIM - İSTANBUL ANADOLU
37 KG ERKEKLER 33 KG BAYANLAR
1. MUHAMMET TALHA ŞEN - İSTANBUL AVRUPA 1. KÜBRA KEPENEK - TEKİRDAĞ
2. ENES ŞENTÜRK - KOCAELİ 2. İLAYDA BAKKAL - İSTANBUL ANADOLU
3. EMİR YUMURTACI - EDİRNE 3. EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE
4. MUHAMMET EMİN BERİŞPEK - İSTANBUL ANADOLU 4. SEHER ÜLKÜ - KIRKLARELİ
5. YUSUF SELİM BAKIM - SAKARYA 5. MELEK POLAT - BURSA
41 KG ERKEKLER 37 KG BAYANLAR
1. BURKAY GÜVEN - İSTANBUL AVRUPA 1. KERİME BALABAN - KOCAELİ
2. ÖMER TARIK SOYSAL - SAKARYA 2. HİLAL DEMİRCİ - İSTANBUL AVRUPA
3. BÜNYAMİN YAVUZ - İSTANBUL ANADOLU 3. ESMANUR TEMOÇİN - BURSA
4. ASLAN GENCAY EROL - BURSA 4. DERYA ESME - EDİRNE
5. HALİL İBRAHİM SAĞLAM - KOCAELİ 5. SILA PALİT - YALOVA
45 KG ERKEKLER 41 KG BAYANLAR
1. YUSUF ATASOY - İSTANBUL ANADOLU 1. SEVGİ TOP - BURSA
2. MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK - İSTANBUL AVRUPA 2. ECE ATEŞOVA - KIRKLARELİ
3. KUTAY KÖR - BALIKESİR 3. EDA GÜLTEN - İSTANBUL ANADOLU
4. İSMAİL OĞUZ - KOCAELİ 4. MELİKE ÖNEM - ÇANAKKALE
5. HAKTAN KALAYCI - BURSA 5. MELİKE AKMAZ İSTANBUL AVRUPA
49 KG ERKEKLER 44 KG BAYANLAR
1. MURAT HARMAN - TEKİRDAĞ 1. GÜLÇİN OBUZ - EDİRNE
2. MERT DİNÇ - SAKARYA 2. HÜSNA SÖNMEZ - TEKİRDAĞ
3. EMİR DUMAN - İSTANBUL ANADOLU 3. KAYRA DESTAN - BALIKESİR
4. BURAK KÜTÜK - BURSA 4. MERYEM ŞENLİK - İSTANBUL AVRUPA
5. KADİR ŞEKER - İSTANBUL AVRUPA 5. BELYANUR YILMAZ - KOCAELİ
53 KG ERKEKLER 47 KG BAYANLAR
1. MUHAMMET ALİ HEBİLOĞLU - SAKARYA 1. SİDAL GÖÇMEN - BURSA
2. KAAN ARMAĞAN KURUM - YALOVA 2. NİSA ÖZKAYA - KOCAELİ
3. TANER BAŞ - İSTANBUL ANADOLU 3. SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL ANADOLU
4. BERKANT AKGÜN - TEKİRDAĞ 4. ŞEHİMA NUR KAYA - SAKARYA
5. HASAN SAİTOĞLU - BURSA 5. RABİA ÖZCAN - İSTANBUL AVRUPA
57 KG ERKEKLER 51 KG BAYANLAR
1. KADİR AKAN - EDİRNE 1. SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL ANADOLU
2. HAYDAR KILIÇ - İSTANBUL ANADOLU 2. AYLİN YILMAZ - BALIKESİR
3. ÜMİTCAN KAPTAN - KOCAELİ 3. SEREN ÖZKAN - EDİRNE
4. AHMET CAN YILDIZ - İSTANBUL AVRUPA 4. MERVE DELİKTAŞ - SAKARYA
5. SİNAN ACAR - BURSA 5. GAMZE ÜMEŞ - BURSA
61 KG ERKEKLER 55 KG BAYANLAR
1. AHMET ŞAMİL SOYSAL - SAKARYA 1. TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL AVRUPA
2. EMİRHAN ŞİRANUR - KOCAELİ 2. ZEHRA ABAY - İSTANBUL ANADOLU
3. AHMET TAHA ARSLANOĞLU - İSTANBUL AVRUPA 3. MERVE NEHİR ÇİÇEK - BURSA
4. EMRE ÖZYURT - BALIKESİR 4. RUKİYE ÖZDEMİR - SAKARYA
5. HAMZA AKİF KILIÇARSLAN - İSTANBUL ANADOLU 5. ÖZLEM GÜL YAVUZ - KOCAELİ
65 KG ERKEKLER 59 KG BAYANLAR
1. HACI İSMAİL ÖZTEKİN - TEKİRDAĞ 1. GÜL SUDE KARAMUKOĞLU - İSTANBUL AVRUPA
2. AHMET KÖSE - İSTANBUL ANADOLU 2. AYŞEGÜL GÖZEY - İSTANBUL ANADOLU
3. İBRAHİM ETHEM KARDEŞ - İSTANBUL AVRUPA 3. ECEM AK - EDİRNE
4. ÇAĞDAŞ ALPEREN - EDİRNE 4. RAMİZE SULTAN KURT - BALIKESİR
5. HALİT FARUK ACAR - KOCAELİ 5. ESRA KARADENİZ - ÇANAKKALE
+ 65 KG ERKEKLER + 59 KG BAYANLAR
1. KADİR YILDIRIM - KOCAELİ 1. FATMA BAŞARIR - BURSA
2. OSMAN GERDAN - İSTANBUL ANADOLU 2. NECLA SUDE ÖZMEN - EDİRNE
3. MEHMET ALİ UÇAN - BALIKESİR 3. BEYZA GÖÇER - KOCAELİ
4. ESAT KATKICI - İSTANBUL AVRUPA 4. KÜBRA SAĞLAM - SAKARYA
5. ONUR YILMAZ - SAKARYA 5. EDA SATIR - İSTANBUL AVRUPA
       

 


 


 


 



















































































































































































































ANADOLU LİGİ TAEKWONDO MÜSABAKASI MARMARA BAYAN GRUBU KUPA SIRALAMASI
  İL 29 KG 33 KG 37 KG 41 KG 44 KG 47 KG 51 KG 55 KG 59 KG + 59 KG TOPLAM SIRALAMA
  PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN
1 İSTANBUL ANADOLU 1 8   5   5 10 8 8   45 1
2 İSTANBUL AVRUPA     8 1 3 1   10 10 1 34 3
3 BURSA   1 5 10   10 1 5   10 42 2
4 BALIKESİR         5   8   3   16 8
5 ÇANAKKALE   5   3         1   9 10
6 KOCAELİ     10   1 8   1   5 25 6
7 TEKİRDAĞ 10 10     8           28 5
8 EDİRNE     3   10   5   5 8 31 4
9 SAKARYA 8         3 3 3   3 20 7
10 KIRKLARELİ 5 3   8             16 8
11 YALOVA 3   1               4 11

 













































































































































































































  ANADOLU LİGİ TAEKWONDO MÜSABAKASI MARMARA ERKEK GRUBU KUPA SIRALAMASI
  İL 33 KG 37 KG 41 KG 45 KG 49 KG 53 KG 57 KG 61 KG 65 KG + 65 KG TOPLAM SIRALAMA
  PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN PUAN
1 İSTANBUL ANADOLU   3 5 10 5 5 8 1 8 8 53 1
2 İSTANBUL AVRUPA 5 10 10 8 1   3 5 5 3 50 2
3 BURSA     3 1 3 1 1       9 8
4 BALIKESİR       5       3   5 13 7
5 ÇANAKKALE                     0 10
6 KOCAELİ 8 8 1 3     5 8 1 10 44 3
7 TEKİRDAĞ         10 3     10   23 6
8 EDİRNE 10 5         10   3   28 5
9 SAKARYA 3 1 8   8 10   10   1 41 4
10 KIRKLARELİ                     0 10
11 YALOVA 1         8         9 8

 





20:27:00
2014-03-06
Bu haber  1658  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle