İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


OKULLAR GENÇLER 2014 TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Liseler Arası (Gençler) Türkiye Taekwondo Şampiyonası 06-08 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmirde Halkapınar Spor Salonunda yapıldı.




Türkiye OKullararası Gençler Taekwondo Şampiyonası
3-8 Mayıs2014
İzmir






 


































45 KG ERKEKLER
1-ÖMER FARUK KARDEŞ İSTANBUL
2-MEHMET KANİ POLAT İSTANBUL
3-ONUR TAVŞAN ERZURUM
3-ÖMER CIBAZ ANKAR
42 KG BAYANLAR
1-SUEDA ONAT BİLECİK
2-RABİA ARDIÇ ADANA
3-AYNUR YILMAZ BURSA
3-BUSENUR KÖROĞLU ANKARA
48 KG ERKEKLER
1-MUHAMMED VEHBİ KARDEŞ İSTANBUL
2-YUSUF YILMAZ BURDUR
3-EMRE ZENGİN BURSA
3-MUHAMMET KANDEMİR YOZGAT
44 KG BAYANLAR
1-BÜŞRA AKSU NEVŞEHİR
2-SILA KARA SAMSUN
3-NİLÜFER ÖZKURU İZMİR
3-NURSEVER TEPE DİYARBAKI
51 KG ERKEKLER
1-İLHAN BURAK TAVŞAN ERZURUM
2-İRFAN BİRSOY KOCAELİ
3-ATAKAN SARITEN ANKARA
3- AHMET BURAK ŞAHİN ANKARA

46 KG BAYANLAR
1-ÇİĞDEM ŞİMŞEK NİĞDE
2-EDA DERYA ÇEKMECE KASTAMONU
3-BÜŞRA BAYCANLAR ADANA
3-ELİF DÖŞÜÇUKUR GAZİANTEP

55 KG ERKEKLER
1-KÜRŞAT BÜYÜKEKEN  KARAMAN
2-SADULLAH TAYTEMUR ADANA
3-MURAT ÇINGI KOCAELİ
3-CENGİZHAN KAÇGAN NİĞDE
49 KG BAYANLAR
1-RUHAT AKALIN ANKARA
2-SİNEM BAYAR MUĞLA
3-PINAR SATAR İSTANBUL
3-DAMLA ŞAL İSTANBUL
59 KG ERKEKLER
1-GÖRKEM SEZER İZMİR
2-ANIL ÖZCAN İSTANBUL
3-ZANA EZGİN BATMAN
3-AKIN AKYOL İZMİR
52 KG BAYANLAR
1-FATMA NUR CANAN KONYA
2-BEYZA NUR AKPINAR ARTVİN
3-SEZEN ŞEVİK MERSİN
3-BEYZA MANAV İSTANBUL
63 KG ERKEKLER
1-UMUT BEGEÇ İZMİR
2-ORHAN GAZİ GÜLER İZMİR
3-ÖKKEŞ DAĞCI GAZİANTEP
3-İBRAHİM ÇETİNOĞLU İSTANBUL
55 KG BAYANLAR
1-BAHAR YÜCEL KASTAMONU
2-TUĞÇE TOKGÖZ TEKİRDAĞ
3-EDANUR KÖROĞLU ANKARA
3-ŞEVAL NUR TURAN İSTANBUL
68 KG ERKEKLER
1-YASİN ERKMEN ANKARA
2-FAZIL HAMZA UZUNAL MERSİN
3-MUHAMMET ENES DEMİR KOCAELİ
3-MERT ÇİÇEK İZMİR
59 KG BAYANLAR
1-BURCU ÖZLÜ BURSA
2-HAVVA BURÇE GÖÇMEZ KIRKLARELİ
3-ÖZGE YILMAZ KOCAELİ
3-SERPİL YABAŞ MALATYA
73 KG ERKEKLER
1-ERKAN BAŞ İSTANBUL
2-FAZLI MUH. UZUNAL MERSİN
3-MEVLÜT TABAK ZONGULDAK
3-EBUBEKİR ATMACA İZMİR
63 KG BAYANLAR
1-EDA ÇAĞLAN ANTALYA
2-NUR OĞUŞ İZMİR
3-NAZMİYE TERZİCİ İSTANBUL
3-RABİA ÇAPAR MERSİN
78 KG ERKEKLER
1-SELMAN NEZİR İZMİR
2-SERGEN CURABAŞ ADANA
3-MEHMET CAN DALGARA İZMİR
3-EYÜP SELÇUK YILDIZ ESKİŞEHİR
68 KG BAYANLAR
1-GİZEM NUR ALBAYRAM GAZİANTEP
2-ESRA NUR ERDEN İSTANBUL
3-IŞIL KAPTAN İZMİR
3-İLNUR MERVE YELDİR BALIKESİR
+78 KG ERKEKLER
1-VOLKAN ŞAHİN KAPLAN ADANA
2-CEMALCAN ZİLEK İSTANBUL
3-ALPER YASİN ATEŞ NEVŞEHİR
3-BURAK UZUN ERZURUM
+68 KG BAYANLAR
1-EBRU YÜNLÜ İSTANBUL
2-MERVENUR EVCİ ANKARA
3-GÖZDE AKBULAK İZMİR
3-ŞERİFE AYTÜRK KONYA



02:25:00
2014-05-14
Bu haber  1389  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle