İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR 2014 TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
20.25 Mayıs 2014 Tarihleri arasında Muğla/Marmaris te yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 81 ilden 1900 Sporcunun katılımı ile gerçekleşti.






Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
20 - 25 Mayıs 2014 | Marmaris





















































Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 20 Mayıs 2014
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1 - EMİR YUMURTACI - EDİRNE BALKAN YILDIZI SK
2 - HASAN RAUF ALICI - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3 - NEJAT OĞUZHAN TUNA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - BERAT ARIK - ADANA MAVİ LECİVERTLİM SK
5 - OĞUZHAN BAŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
6 - FATİH HIZLI - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
7 - FİKRET HAKAN ŞENKURU - ANTALYA TELEKOM SK
8 - ABDULLAH GÜL - MANİSA İL ÖZEL İDARESİ SK



61 KG
1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TAEKWONDO SK
2 - AHMET ŞAMİL SOYSAL - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
3 - M. ÇAĞRI ÖZER - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.Ö. SK
4 - FURKAN ZEYREK - MANİSA BAŞAR TAEKWONDO SK
5 - KAAN YUVA - ANKARA LEOPAR SK
6 - M. ALİ KARAÇ - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ. İ.Ö. SK
7 - M. BUĞRA KORKUDAN - ANKARA YALÇIN TKD SK.
8 - EMRE ÖZYURT - BALIKESİR TAEKWONDO GSK
29 KG
1 - EDANUR KOÇ - BİLECİK OSMANELİ BLD SK
2 - ASLI ARIK - ADANA ALTIN KOZA SK
3 - SEMA NUR ALICI - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
4 - A. İREM YILMAZ - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD. SK
5 - KÜBRANUR ÇEKMECE - KASTAMONU IĞDİR LİSESİ SK
6 - ŞAHİDE SÜMEYYE AKKAYA - KARABÜK ÇINAR SK
7 - SAADET KARABENLİ - ANKARA ERDEMLİ SK
8 - SENANUR AYDIN - İSTANBUL GSK



37 KG
1 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ALEYNA G. BAŞAR - MANİSA BAŞAR TAEKWONDO SK
3 - VİLDAN KILIÇ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
4 - BUSE METE - KOCAELİ DERİNCE GSK
5 - ARİFE ELKİT - SAMSUN FEZA KOLEJİ SK
6 - YAREN DEMİRÇİN - ANKARA TAEKWONDO SK
7 - SİNEM YALAP - KIRKLARELİ ERGİN SK
8 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
2. GÜN SONUÇLARI - 21 Mayıs 2014
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
49 KG
1 - ENESCAN YILMAZ - KARABÜK ÇINAR SK
2 - MERT DELLE - KAHRAMANMARAŞ LEO SK
3 - NESİM KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - ÖZGÜR MUTLUCA - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
5 - BERKANT KARA - KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GSK
6 - M. TALHA ŞAFAK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
7 - MUHAMMET KAN - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK. EĞT. SK
6 - MEHMET ARDA KASACI - ANKARA YENİMAHALLE BLD SK
33 KG
1 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - FATAMA SENA TEKELİ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
3 - BÜŞRA KADERLİ - KASTAMONU FERDİ
4 - SEHER ÜLKÜ - KIRKLARELİ GSK
5 - ÜMRAN ALTUNAY - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞDU SK
6 - ŞAHİNUR ZARARSIZ - ANKARA MAMAK BLD SK
7 - İLAYDA BAYKAL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
8 - EMİNE YILMAZER - YOZGAT SARIKAYA BLD SK



44 KG
1 - İREM ERDOĞAN - ANKARA EGO SK
2 - MENSURE ALKAN - DİYARBAKIR SPOR AKADEMİ
3 - EMİNE NUR PALAZ - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
4 - EDA YÜMLÜ - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
5 - KEZBAN Ş. BUĞAN - BİLECİK OSMANELİ BLD SK
6 - İKRA KAYIR - ANKARA TAİPEN TAEKWONDO SK
7 - MELİKE ÇAM - İZMİR BOZKAYA KOREAN TKD SK
8 - HAMİDE NUR ÖZKARCI - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3. GÜN SONUÇLARI - 22 Mayıs 2014
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1 - M. OKAN DİNÇSOY - ANKARA BİRLİK TAEKWONDO SK
2 - EMİR KARABULUT - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - İ. KAAN YILDIRIM - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞITSPOR
4 - MUHAMMED BEYGİROĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM
5 - MUSTAFA KEMAL GÖKDEMİR - NİĞDE GSK
6 - MELİH FURKAN GÜNER - DÜZCE EJDER SK
7 - FAİK ÖZDEMİR - KONYA SELÇUKLU BLD SK
8 - ÖMER FARUK ÖZDEMİR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK



65 KG
1 - HACI İSMAİL ÖZTEKİN - TEKİRDAĞ ARK SK
2 - M. HASAN BOZKURT - GAZİANTEP NİZİP M.A.E HLK EĞT.
3 - DOĞUKAN GÖK - BİNGÖL GHSİM
4 - BERKAN DEMİR - ANKARA YALÇIN TAEKWONDO SK
5 - ENES AKINCI - ANKARA KEÇİÖREN BAĞLUM SK
6 - FAHRETTİN ERTEN - ESKİŞEHİR ODUNPAZARI GSK
7 - ONUR YILMAZ - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
8 - HASAN ALP TOSUN - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
51 KG
1 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
2 - GÜLÜSTAN BEYZA EKİNCİ - MALATYA ALACA SK
3 - BÜŞRA DURMUŞ - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
4 - FERDA SOYKAN - SAMSUN SAMSUN POLİS GÜCÜ
5 - H. BERRAK BALCI - İZMİR ALİAĞA GSK
6 - EDA NUR ASLAN - GAZİANTEP ISLAHİYE TKD SK
7 - ULVİYE ALPER - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
8 - MERVE YILDIRIM - TEKİRDAĞ DORUK SK
4. GÜN SONUÇLARI - 23 Mayıs 2014
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1 - AHMET ÖZÇİÇEKÇİLER - MERSİN ZİRVE SK
2 - ALİ CENK GÜLEÇ - ELAZIĞ TAEBEK SK
3 - ARSLAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞU SK
4 - SUERCAN PEKTAŞ - İZMİR A. KARASAKAL EJDER SK
5 - KADİR EĞRİ - ANKARA ÇINAR GSK
6 - BERAT BERKAY GÜLTEKİN - ANKARA BİRLİK TKD SK
7 - ARİF DEMİRCAN - MANİSA DEMİRCİ BLD SK
8 - İLKER KARAGÜLLÜ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK



53 KG
1 - BAHATTİN BABAT - KONYA FATİH SULTAN MEHMET SK
2 - M. ALİ HEBİLOĞLU - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
3 - TANER BAŞ - İSTANBUL YENİGÜN TKD SK
4 - H. BUĞRA ERÖZ - ANKARA İMPARATOR TKD SK
5 - DOĞUKAN YAZICI - İSTANBUL CANSEY SK
6 - A. YILDIRAY SERENLİ - İSTANBUL KAFKAS TKD SK
7 - İBRAHİM AK - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
8 - MUHAMMET YOĞURT - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
41 KG
1 - HİLAL ŞİMŞEK - KARAMAN AKADEMİ SK
2 - KERİME BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
3 - MİHRİMAH SARIKAYA - ADANA ÇALIŞKAN SK
4 - SEVGİ TOP - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
5 - MELİSA KARSANDI - ÇORUM BLD SK
6 - İREM NUR KESKİN - ANKARA HAYMANA TKD SK
7 - AYŞE FATMA ÇETİN - GAZİANTEP ALTIN ADIMLAR GSK
8 - EDA GÜLTEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 24 Mayıs 2014
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
45 KG
1 - MERTCAN DOLMACI - İZMİR BOZKAYA KOREAN TKD SK
2 - AHMET TALHA İNAN - NİĞDE DÜNYA SK
3 - BEYAZIT FARUK ŞAN - HATAY PAYAS BLD 1975 SK
4 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
5 - MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK - İSTANBUL SARIYER BLD SK
6 - ALİ CAN ÖZCAN - KARABÜK ÇINAR SK
7 - ATAKAN ÇAMURLU - KARABÜK ÇINAR SK
8 - ERTUĞRUL DEMİRKIRAN - SAMSUN KAVAK Y. DOĞU SK



57 KG
1 - SAMET ERKOVAN - ANKARA ÇINAR GSK
2 - ONUR ERZAN - KASTAMONU IĞDIR LİSESİ SK
3 - MUHAMMET EMİN TABUR - GAZİANTEP FERDİ
4 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
5 - MUHAMMED GALİP KIRDAL - AYDIN FATİH 1453 SK
6 - EMRE KUTARMIŞ ATEŞLİ - TOKAT UÇTU SK
7 - İBRAHİMCAN ARTIRIK - MERSİN ERDEMLİ BLD SK
8 - DOĞUKAN BALDAN - İZMİR EGE GSK
55 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - MERSİN AK SK
2 - RABİA YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - ZEHRA ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - BEYZA BURKAŞ - ESKİŞEHİR ODUNPAZARI GSK
5 - İREM ATAÇ - NİĞDE FERDİ
6 - DİLAN DUMANLI - ANKARA POZİTİF SK
7 - KİYAN BATĞI - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - SILA SÖYLER - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK



+59 KG
1 - AYLİN KAYA - ANKARA EGO SK
2 - GİZEM AK - KARAMAN PERFORMANS SK
3 - GİZEM ÖRDEK - İSTANBUL YAVUZ SK
4 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - DUYGU KAYA - YOZGAT ZİNDE GSK
6 - MELİKE DUMAN - UŞAK EŞME TUĞRA SK
7 - GÜLENDAM UNUTMAZ - SAMSUN KAYA GSK
8 - BUĞSE H. DEVLEZ - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT.
6. GÜN SONUÇLARI - 25 Mayıs 2014
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
+65 KG
1 - M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA ÇINAR GSK
2 - ESAT KATKICI - İSTANBUL RUMELİ KAVAĞI SK
3 - GÖKHAN MERİÇ - İSTANBUL FERDİ
4 - MEHMET ALİ UÇAN - BALIKESİR KARAGÖZ İ.Ö.O GSK
5 - OSMAN GERDAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - MERT ARDA DOĞAN - İSTANBUL SARIYER BLD SK
7 - AHMET BAYLAN - ŞANLIURFA GENÇLİK SK
8 - YİĞİTALP KARACA - KAYSERİ ERDEM SK
47 KG
1 - S. CEREN KOYUNCU - KONYA Ç.HÖYÜK ÇUMRA BLD SK
2 - NİSA ÖZKAYA - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞITSPOR
3 - ASLIHAN ÖZTÜRK - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK
4 - SİMGE DEMİRCİOĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
5 - MELİKE İNCİ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY BLD SK
6 - DÜRDANE ŞİMŞEK - SİVAS DEMİR SK
7 - AYTEN EZGİ ÇETİNKAYA - ANKARA AYAZ SK
8 - ELİF NUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK



59 KG
1 - HURİ KORKUT - MERSİN HALK EĞİTİM
2 - YAREN GEDİK - MALATYA UÇARLAR SK
3 - GÜLSUDE KARAMUKOĞLU - İSTANBUL GSK
4 - YAREN TUTUMOĞLU - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRM SK
5 - TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - AYŞEGÜL GÖZEY - İSTANBUL SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK
7 - DAMLA BIYIKLI - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - KARDELEN ATALI - SAMSUN LİDER GSK



02:50:00
2014-05-28
Bu haber  1939  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle