İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KAYHAN AYTAR 2014 MİNİKLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 7-10 Eylül 2014 tarihleri arasında Konya da Selçuklu Belediyesi Kongre ve Spor Salonunda yapıldı.

2014 MİNİKLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI - 7 - 10 EYLÜL 2014 - KONYA


































MİNİK ERKEKLER


MİNİK BAYANLAR


27 KG
1-ÖMER FARUK KUZU - KOCAELİ KAĞIT SK
2-ERHAN ARABACI - İSTANBUL TUZLA BLD.SK
3-SERVER BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
4-MUSTAFA Y. ÖZ - KONYA ÖZ YILDIZ TKD SK
5-FURKAN KARAGÖZ - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
6-GÖRKEM AYSEÇKİN - KOCAELİ KAĞIT SK
7-BATUHAN PAÇACI - ANKARA SEVEN SK
8-BERAT AVŞAR - DİYARBAKIR BİSMİL GSK

27 KG
1-ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2-SAADET KARABENLİ - ANKARA ERDEMLİ GSK
3-NURCAN ALICI - KAYSERİ YAY TAN SAN SK
4-FATMA MARİA KOÇ - ANKARA MAMAK BLD. SK
5-YAREN ÇİFTÇİOĞLU - MANİSA BAŞAR TKD İHT.SK
6-FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN GENÇLİK MERKEZİ GSK
7-FATMA GÜL DOĞAN - KARAMAN AKADEMİ SK
8-A. İREM YILMAZ - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD
30 KG
1-ORKUN YILMAZ - EDİRNE BLD. SK
2-ERTUĞRUL AŞIK - KIRKLARELİ SK
3-MAHMUT ESAD ÖZCAN - TEKİRDAĞ BLD.
4-AKAN İŞLER - İSTANBUL TUZLA BLD.
5-ÖMER DELİBAŞLAR - İZMİR KOÇOĞLU SK
6-LEVENT KUŞÇU - OSMANİYE ERGÜN SK
7-MİTHAT KAYA - NİĞDE ÇALKAN SK
8-EREN ÖZEL - HATAY AYHAN BEKLER SK
30 KG
1-ELİF ILGIN ÖZTABAK - ANKARA EFSANE 2 SK
2-PERİHAN AKKUZU - MANİSA AKHİSAR BLD. GSK
3-EDA GÜVEN - İZMİR FERDİ
4-ŞAHİDE SÜMEYYE AKKAYA - KARABÜK ÇINAR SK
5-MERYEM AKGÜN - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
6-GÜLSÜM ÜGEY - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
7-ZEHRA YILMAZ - KARAMAN AKADEMİ SK
8-HÜDANUR ÖZYAZICI - KOCAELİ KAĞIT SK
33 KG
1-ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA SEVEN SK
2-ERAY AKBULUT - KOCAELİ KAĞIT SK
3-SAMET AYAZ - TEKİRDAĞ ŞAMPİYON SK
4-DİCLE ÇİL - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
5-OĞULCAN ÇALIK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD.
6-MUSTAFA ÖNEM - ÇANAKKELE ANAFARTALAR SK
7-SONER BIYIK - KONYA SELÇUKLU BLD.
8-SEMİCAN ARSLAN - İSTANBUL TUZLA BLD.
33 KG
1-MELEK POLAT - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2-RÜMEYSA ALBAYRAK - KAYSERİ YAY TAN SAN SK
3-KÜBRA KEPENEK - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
4-SUDE NAZ TURAN - GAZİANTEP ISLAHİYE SK
5-SEHER KILIÇ - BURDUR İL ÖZEL İDARESİ GSK
6-CEREN AYDIN - ADANA YÜREĞİR BLD. SK
7-HALİME NESLİHAN KILINÇ - MALATYA KURHAN SK
8-BÜŞRA ZEYREK - BURSA OSMANGAZİ GSK
36 KG
1-AHMET CAN BAYDI - SAMSUN DO GSK
2-OSMAN TÜRKER KÖSE - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3-HASAN KOÇGÜNDÜZ - ELAZIĞ ŞAMPİYON SK
4-FATİH ŞALVARCIOĞLU - ZONGULDAK SİTE SK
5-TAHSİN CAN IŞIK - KIRŞEHİR DEMİR GSK
6-F. ALPEREN MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
7-UTKU YASİN BAĞÇI - MALATYA KURHAN SK
8-MEHMET SAMET KAYA - KAYSERİ YAY TAN SAY
36 KG
1-NURGÜL OLCAY - MANİSA AKHİSAR BLD. SK
2-MEKSELİNA BIDIK - ADANA AKDENİZ SK
3-EMİNE DENİZ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY HLK EĞT SK
4-MERYEM HİLAL KOCAER - İSTANBUL MALTEPE BLD. SK
5-DİLARA FATMA TEKİN - ANTALYA TELEKOM SK
6-SUDENUR ÜNAL - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
7-JİYAN MAMİR - ADANA ÇALIŞKAN SK
8-BEYZANUR ÖZTÜRK - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
40 KG
1-ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU TURK T. GSK
2-BATUHAN ÇAKMAK - ORDU ZİRVE SK
3-ALPEREN ARSLAN - ANTALYA POLİS GÜCÜ SK
4-UMUT AYAŞ - ANKARA ERDEMLİ GSK
5-DOĞUKAN ÇELİK - ANKARA LEOPAR SK
6-BİLAL TOPRAK - KIRŞEHİR HARMAN SK
7-AHMET ÇAĞAN DERNEK - KIRŞEHİR HARMAN SK
8-BATUHAN ÖZBAY - ANKARA AVRUPA SPOR MERKEZİ
40 KG
1-SİNEM YALAP - KIRKLARELİ ERGİN SK
2-BERİA YILDIZ - ISPARTA BÖLGE SK
3-TÜLAY DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
4-DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ ERGİN SK
5-IŞIL ZAFER - TEKİRDAĞ FİLİPPER SK
6-İREM AÇIKGÖZ - YOZGAT SARIKAYA BLD.
7-SEVİLAY EKŞİ - ZONGULDAK SİTE SK
8-ELİF NUR TORMAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD.
45 KG
1-M. EMRE TEKE - İSTANBUL ALTUNÇEVİK TKD SK
2-KAZIM TAHA BOZKURT - ANKARA AKYILDIRIM TKD SK
3-FURKAN GERDAN - İSTANBUL TUZLA BLD. SK
4-ARSLAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞAR DOĞU SK
5-YUSUF AKSU - SİİRT GSK
6-BURAK TAHA ÖZ - KONYA ÖZ YILDIZ SK
7-ABDUSSAMED TANRIVERDİ - İSTANBUL FERDİ
8-EMRE ALP - İZMİR BUCA BLD. SK
45 KG
1-F. BETÜL ÇAKIR - KONYA SELÇUKLU BLD.
2-ELİF GÜL - NİĞDE DÜNYA SK
3-BEYZA TUĞRUL - NİĞDE DÜNYA SK
4-GÖZDE ŞAHİNBAZ - ANKARA ERDEMLİ GSK
5-RABİA ÖNEN - BİLECİK OSMANELİ SPOR
6-EKİN SU ÖNER - ANKARA ERDEMLİ GSK
7-BELYANUR YILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD.
8-EBRU DEMİR - ANTALYA OBA BLD. SK
50 KG
1-ONUR ESKİ - İSTANBUL AYTAN SK
2-MEHMET SELİM AYDIN - İSTANBUL CİHAN SK
3-BERKAY TAHTALI - İSTANBUL CİHAN SK
4-AHMET CAN TİMAĞUR - ANTALYA ALANYA BLD.
5-RIDVAN IĞAN - İZMİR BUCA BELEDİYE SK
6-FURKAN ALBAY - MALATYA MENEKŞE GSK
7-UĞUR ÜŞENMEZ - ANKARA TOLGA TAEKWONDO SK
8-H. BERK EMANETOĞLU - KOCAELİ KIVANÇ GSK
50 KG
1-İREM BAYSAL - KONYA SELÇUKLU BLD.
2-NURSEMA GÜZEL - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK EĞT SK
3-GAMZE NUR KIZILTAŞ - ANKARA POLATLI TKD SK
4-ZÜLAL ALTIN - ANTALYA TELEKOM SK
5-SENA NUR ARSLAN - KAYSERİ YENİ ÖZAY GSK
6-CANSU İSKENDER - KOCAELİ KAĞIT SK
7-EYLÜL EŞİYOK - KIRKLARELİ ERGİN SK
8-FATMA SENA ÜLKER - KONYA SELÇUKLU BLD.
57 KG
1-ABDULKADİR AKYÜZ - İST. BAĞCILAR OLİMPİK SK
2-HÜSEYİN ÇAĞRI KOCAMAN - ANKARA AYAZ SK
3-MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
4-ERK KÜÇÜKYILMAZ - İST. BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ SK
5-MUAMMER KORAY GÜDEN - İSTANBUL AYTAN SK
6-MEHMET SEÇKİN KUTUCU - ZONGULDAK FERDİ
7-ALİ BATIKAN GÖÇMEZ - KIRKLARELİ FERDİ
8-HALİL ASLANHAN - İST. SANCAKTEPE BİRLEŞİM GSK
57 KG
1-LARA İNCE - BALIKESİR AYVALIK SK
2-KARDELEN ATALI - SAMSUN LİDER GSK
3-BİNNUR ŞAHİN - İSTANBUL GOP KUVVET TKD SK
4-MERVENUR APAYDIN - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
5-BUSE EŞİT - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
6-RUMEYSA HİLAL ALTUN - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
7-ELİF ÖZKER - ANKARA İMPAROTOR SK
8-ZEHRA GÜNDÜZ - GAZİANTEP GSK
+57 KG
1-TUNAHAN KOZAN - KARAMAN ÖZEL İDARE SK
2-SERCAN ZİLEK - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
3-İBRAHİM KAYA - MANİSA BAŞAR TKD SK
4-İSMAİL SEYMEN KAZAN - İZMİR TED İHT. SK
5-CENGİZ KAĞAN KUŞÇU - İSTANBUL YENİGÜN SK
6-DOĞUKAN OR - AYDIN DİDİM BELEDİYE SK
7-MUSTAFA UĞUR CEYLAN - HATAY ERİŞİK SK
8-İRFAN YAĞIZ YILMAZ - ERZİNCAN RELAX SK
+57 KG
1-BERRA NUR ÇİFTÇİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD. SK
2-İLAYDA DEMİR - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O GSK
3-DURU NEVVAL KOYUNCU - KONYA SELÇUKLU BLD. SK
4-F. NUR ÇINAR - KONYA SEYDİŞEHİR END. MES. SK
5-ELİF SU ÖZCAN - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O GSK
6-GÜLSÜM AYHAN - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRM SK
7-GÜLHANIM KÖSE - TRABZON OSMANLI BOKS SK
8-SILA SEMERCİ - BURSA GEMLİK KÖRFEZ YILDIZLARI



02:52:00
2014-09-11
Bu haber  1789  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle