İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AYBARS KILIÇHAN BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 14 - 18 Ocak 2015 tarihleri arasında Alanya da yapıldı.
Türkiye Büyükler Taekwondo Şampiyonası
14-18 Ocak 2015
ALANYA
54 KG ERKEKLER
1 - MEHMET DOLAŞ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
3 - HARUN TARHAN - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
3 - MELİKŞAH ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK

5 - İBRAHİM ETEM PAK - ERZİNCAN RELAX SK
6 - SONER KAYA - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
7 - DENİZ DAĞDELEN - TRABZON BORDO MAVİM SK
8 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK

46 KG BAYANLAR
1 - AYŞE BEYZA YILDIZ - BURSA SK
2 - SONGÜL İLK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ÇİĞDEM DEMİRCİ - ANKARA EGO SK
3 - BÜŞRA GENÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5 - SEMRA YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK
7 - FİLİZ ÖGEL - BURSA GÜRSU BLD SK
8 - ZEYNEP ŞAHİN - ANKARA İLBANK SK

58 KG ERKEKLER
1 - HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - ÖMER AKSOY - ANKARA ADLİYE SK
3 - FUATCAN ALDEMİR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - M.MUSTAFA BAĞLAR - ERZURUM ANADOLU FORM SK

5 - ENES MADAK - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
6 - MURAT ÇINGI - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
7 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ERZURUM GENÇLİK SK
8 - SADETTİN ÖZTÜRK - ANKARA EGO SK

49 KG BAYANLAR
1 - ÇİLEM SARIOĞLU - ANKARA ADLİYE SK
2 - İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
3 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - ANKARA ASKİ SK
3 - ASLI KOÇAK - ANKARA ADLİYE SK

5 - RUHAT AKALIN - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6 - AYŞE HAZAL BOYANMIŞ - İSTANBUL G.O.P BLD SK
7 - SEREN BATMAN - EDİRNE RUMELİ SK
8 - SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK

63 KG ERKEKLER
1 - ÖMER RAMAZAN EVEZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - UMUT BİLDİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MEHMET ÖZTÜRK - KAYSERİ EJDER SK
3 - BEKTAŞ GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK

5 - AKIN AKYOL - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - NURİ ÖZEL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - İLKER DERE - ANTALYA FERDİ
8 - ERDEM YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD SK

53 KG BAYANLAR
1 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
2 - NİHAL SATILMIŞ - ANKARA ASKİ SK
3 - MERVE GÜNDOĞAR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA ULAŞTIRMA SK

5 - ŞAFAK NOYAN - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - DUYGU VATANSEVER - BURSA SK
7 - SABİHA ERDOĞAN - GAZİANTEP BEYAZ MELEK GSK
8 - SUDE BURCU - ANKARA ADLİYE SK

68 KG ERKEKLER
1 - BERKAY AKYOL - ANKARA EGO SK
2 - YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK GSK
3 - HAKAN KAVURAT - ANKARA EGO SK
3 - FAZLI HAMZA UZUNAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5 - SAMET KORKUTAN - MALATYA FERDİ
6 - KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - SERHAT KORKUTAN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
8 - KUTAY ÇEKEM - ADANA CANKUTAY SK

57 KG BAYANLAR
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIK GÜCÜ SK
2 - ŞEYMA TUNCER - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - EDANUR KÖROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK
3 - SELEN DÖĞER - ANKARA EGO SK

5 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL G.O.P BLD SK
6 - SELMA CANLI - TÜRKİYE SPOR YAZARLARI SK
7 - ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK

74 KG ERKEKLER
1 - OKAN ŞİMŞEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - M. EMİN YILDIZ - ANKARA İLBANK SK
3 - SAMET GÖKMEN - ANKARA EGO SK
3 - HACI DİCLE - ANKARA ADLİYE SK

5 - REMZİ KARAKUŞ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
6 - MEHMET BAYANSALDUZ - MALATYA DOĞUŞ SK
7 - VAHDET YILDIRIM - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
8 - ALPER YASİN ATEŞ - NEVŞEHİR KAPADOKYA GSK

62 KG BAYANLAR
1 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
2 - ESRA ÖZDOĞAN - ANKARA İLBANK SK
3 - FULDEN GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
3 - EDA ÇAĞLAN - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK

5 - TUĞÇE MERVE ZİNAL - ANKARA EGO SK
6 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
7 - İREM YAMAN - ANKARA İLBANK SK
8 - DİLARA KÖRPEŞ - ERZURUM FERDİ
 

80 KG ERKEKLER
1 - BERKCAN SÜNGÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - OZAN BERKEN BİNDAK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ORKUN ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SPOR
3 - AKİF ÖZTÜRK - MUĞLA GENÇLİK VE SK

5 - BURAK DEMİR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - MEHMET ÇELİK - ISPARTA ERBİL SK
7 - NUH HÜSEYİN YAZICI - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - SIRRI FURKAN AYDIN - ANKARA İLBANK GSK

67 KG BAYANLAR
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BÜŞRA ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - BÜŞRA NUR SEZEK - KONYA FERDİ
3 - BUŞE ŞENTÜRK - ORDU MOR BEYAZ SK
 
5 - ŞEYMANUR NORAS - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - TOKAT GENÇLİK SK
7 - AYŞE BİRİ - MALATYA ALACA SK
8 - BEYZA CERAN - KARAMAN PERFORMANS SK
87 KG ERKEKLER
1 - MUHAMMET TALHA SARI - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SK
3 - HAMZA TERZİ - İSTANBUL YAVUZ SK
4 - SERDAR AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SK

5 - ÖMER FIRAT ÇELİK - BATMAN BAHÇELİEVLER GSK
6 - MUHAMET FURKAN KALAFAT - GÜMÜŞHANE GSK
7 - MELİKŞAH BELEN - ANKARA EGO SK
8 - BURAK ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK

73 KG BAYANLAR
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD SK
2 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - CANAN KURU - ORDU YENİ DOĞUŞ SK
3 - ÖZGE BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK

5 - ŞULE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
6 - HACER TATAR - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
7 - EMKİN ADIYAMAN - VAN TUŞBA SK
8 - ZEHRA YİĞİT - GİRESUN FERDİ

+87 KG ERKEKLER
1 - KAAN KILIÇ - ANKARA İLBANK SK
2 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - ERKAN KOÇ - GİRESUN KESAP BLD SK
3 - ENSAR UĞUZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK

5 - FUAT YILMAZ - ANKARA EGO SK
6 - OSMAN UĞUR KOÇAK - ANTALYA FERDİ
7 - ERDAL TÖRE - ANKARA İLBANK SK
8 - BERKİN NALÇACI - İZMİR BORNOVA BLD SK

+73 KG BAYANLAR
1 - BÜŞRA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
3 - ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK
3 - NAFİA KUŞ - ANKARA İLBANK SK

5 - ÖZNUR TÜRÜT - RİZE AMBARLIK SK
6 - ESMA KAPLAN - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
7 - AYŞE SARI - KONYA MERAM BLD SK
8 - ECEHAN GÜNEŞ - İSTANBUL GOP KUVVET TKD SK


    

SonuçlarFotoğraflar
BÜTÜN SONUÇLARBÜTÜN FOTOĞRAFLAR


Şampiyonaya 70 ilden 1550 sporcu katılıyor.

SEREMONİ TÖRENİ

Şampiyonanın ilk günü açılış seremonisi yapıldı.

Seremoni törenine turnuvaya üsmünü veren Aybars Kılıçhan, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Taekwondo Federasynu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve protokol davetlileri katıldı.

TEKNİK TOPLANTI

Şampiyona öncesinde katılan kafile ve antrenörleri kurallar ve uygulamalar hakkında bilgilendirmek için teknik toplantı yapıldı.

Teknik toplantıya, Taekwondo Federasyonu Genel Koordinatörü Ramazan Erçin, Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aydın Akpınar, Merkez Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Kuzucu, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Tuğrul Erdem ile Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur katıldı.






04:05:00
2015-01-25
Bu haber  1535  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle