İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KULÜPLER 2014 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa da yapıldı.

2014 KULUPLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASINDA TAKIMLAR SIRALAMASI

ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

BAYANLAR TAKIM SIRALAMASI

GENEL KLASMAN

1.-İZMİR BÜYÜKŞEHİR

2-İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD

3-ANKARA ULAŞTIRMA

4-İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.

5-İSTANBUL TUZLA BLD.

1-ANKARA EGO SK

2-İSTANBUL GOP BLD

3-İSTANBUL B.ŞEHİR SK

4-ANKARA ULAŞTIRMA SK

5-İZMİR B.ŞEHİR SK

1-İZMİR B.ŞEHİR SK

2-ANKARA ULAŞTIRMA SK

3-İSTANBUL B.ŞEHİR SK

4-ANKARA EGO SK

5-İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası" Müsabaka Çizelgesi:

 

15 Ekim 2014 Çarşamba

16 Ekim 2014
Perşembe

17 Ekim 2014
Cuma

18 Ekim 2014
C.tesi

19 Ekim 2014
Pazar

ERKEKLER

68kg

58kg

63-87kg

54-80kg

74-+87kg

BAYANLAR

53-+73kg

49-67kg

57kg

46-73kg

62kg

 

 

 

 kts143104

 

 

 

KULUPLER TURKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 15-18 EKİM 2014 - BURSA

ERKEKLER

BAYANLAR

54 KG
1 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD
2 - İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM
3 - MEHMET DOLAŞ - ANKARA ULAŞTIRMA
3 - M.VEHBİ KARDEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD

 

46 KG
1 - SONGÜL İLK - ANKARA EGO
2 - SEMANUR EĞİLMEZ - İSTANBUL GOP BLD
3 - AYŞE BEYZA YILDIZ - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT
3 - ŞEVVAL BOZKURT - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK

 

58 KG
1 - SERKAN TOK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - FUATCAN ALDEMİR - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - M. SİNAN KAYA - DİYARBAKIR GENÇLERBİRLİĞİ

 

49 KG
1 - SEZEN ŞEVİK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - CEREN ÖZBEK - ANKARA EGO SK
3 - NURGÜL ÇELİK - BURSA SK
3 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP GSK

 

63 KG
1 - UMUT BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD
2 - ORHAN GAZİ GÜLER - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD
3 - UĞUR ÜÇDİNÇ - ANKARA EGO SK
4 - HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA ULAŞTIRMA

 

53 KG

1 - SAFİYE POLAT - ANKARA ANKARA EGO SK

2 - KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İSTANBUL GOP BLD SK

3 - SEVDE MAVİ VAR - ANKARA ASKİ SK

3 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA ULAŞTIRMA SK

68 KG

1 - BERKAY AKYOL - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

2 - BEKİR TÜRK - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK

3 - HALİS AHMET CANKILIÇ - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK

3 - SAMET ALTINIŞIK - ANKARA POLİS AKADEMİSİ SK

57 KG
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
3 - ŞEVVAL N. TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD
4 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL G.O.P BLD

 

74 KG
1 - UMUT CAN ÇALIŞKAN - İZMİR B.ŞEHİR BELD. SK
2 - OKAN ŞİMŞEK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - A. EBUBEKİR ÜÇGÜL - ANKARA YALÇIN TKD SK
3 - ÖMER FARUK BULAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

 

62 KG
1 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - CEREN ZEHRA ERGİN - İSTANBUL G.O.P BLD SK
3 - ESRA NUR ERDEN - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK

 

80 KG
1 - MUHAMMED TALHA SARI - ANKARA ULAŞTIRMA
2 - SELMAN NEZİR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD
3 - NEDİM GÜNDOĞDU - İSTANBUL TUZLA BLD
3 - VOLKAN OLGUN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR

 

67 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MELİSA MIZRAK - ANKARA SEVEN SK
3 - BÜŞRA AYVA - ANKARA EGO SK
3 - GÜLŞAH ALPTEKİN - ANKARA KANKA TKD SK

 

87 KG
1 - SERDAR AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD
2 - İSMAİL AKKUŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD
3 - HAMZA BEZCİ - İSTANBUL YAVUZ SK
4 - BERKAY GÖRGÜLÜ - MANİSA BAŞAR TAEKWONDO

 

73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD
2 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA KANKA TKD
3 - ŞULE YILMAZ - ANKARA ASKİ
3 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD

 

+87 KG
1 - OKAY DÜZTEPE - İZMİR İZMİR B.ŞEHİR BLD SK
2 - ÇAĞRI TANRIKULU - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
3 - YASİR ÇELİK - MALATYA B.ŞEHİR BLD SK
3 - SONER PINARCIK - ANKARA B.ŞEHİR BLD SK

 

+73 KG

1 - BÜŞRA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD

2 - MERVE ATMACA - ANKARA AKYILDIRIM SK

3 - AYŞE ASMA - İSTANBUL GOP BLD SK

3 - ÖZLEM SARI - İSTANBUL YAVUZ SK

 

 


 kts143105

 

 

 

 

kts143107

 

 

 

 

kts143110

 

 

 

 

kts143114

 

 

 

 

 

kts143120




03:46:00
2014-10-30
Bu haber  1940  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle