İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MEB.GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
20-21-22 ŞUBAT 2015 TARİHİNDE, BAHÇEKÖY SPOR SALONUNDA YAPILAN MEB GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASINA, 133 ERKEK, 109 BAYAN OLMAK ÜZERE TOPLAM 242 SPORCU KATILMIŞTIR. KATILAN OKUL SAYISI 204
İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ MEB GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI
SIKLETADI SOYADIOKULU
42 KG BYN
1.GİZEM OKATARPROF.DR FAİK SOMER SPOR LİSESİ / ATAŞEHİR
2.MEHTAP ÇAKIRPROF.DR FAİK SOMER SPOR LİSESİ / ATAŞEHİR
3.BETÜL ÖZTEKİNNİLÜFER HATUN KIZ AND İMAM HATİP LİSESİ / SULTANBEYLİ
3.FATMA ALTINIŞIKBEYKOZ CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ / BEYKOZ
     
44 KG BYN     
1.MERVE NUR PARLAKSULTANBEYLİ ANADOLU LİSESİ / SULTANBEYLİ
2.FATMA SUALGÜNGÖREN TUNCAY AZAPHAN ANADOLU TML/GÜNGÖREN
3.FEYZAN NAZİRE GÖKÇENAMIK KEMAL ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ / ÜMRANİYE
3.YARENSU DURGUNSAMANDIRA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ / SANCAKTEPE
     
46 KG BYN     
1.BELEN S. ÇOLAKROTARİ YÜZÜNCÜ YIL ANADOLU LİSESİ/SARIYER
2.SEBİHA NUR ŞENLİKALPARSLAN ANADOLU LİSESİ / PENDİK
3.ASLI ATEŞPENDİK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ / PENDİK
3.EDA GÜLTENVELİBABA TML
49 KG BYN
1.İLAYDA DİREKKÜÇÜKKÖY KIZ TEKNİK VE MESLEKİ A.L/GAZİOSMANPAŞA
2.NİSA BİLBOĞAHÜSEYIN KALKAVAN ANADOLU SAĞLIK MESLEK LISESI / SARIYER
3.ŞÜHEDA KESERGÜNGÖREN ÖZEL AFM SAĞLIK KOLEJİ L./GÜNGÖREN
3.RABİA ÖZCANMİTHAT PAŞA AND VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / ÜSKÜDAR
     
52 KG BYN     
1.BİNHAN YARPAZOĞLUM.BAYTAR A.L
2.BETÜL EDA AKBEHÇET CANBAZ ANADOLU L./GAZİOSMANPAŞA
3.BEYZA MANAVHENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ / ÜSKÜDAR
3.RABİA T. AKMAZÜMRANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ / ÜMRANİYE
55 KG BYN
1.FATMA SARIDOĞANGÜNEŞLİ A.L
2.BUKET KAPTANÖZEL ORKUNOĞLU LİSESİ/BAĞCILAR
3.BÜŞRA ALSAÇAZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ / SANCAKTEPE
3.RABİA KAHRAMANBURHAN FELEK MTAL. / ÜSKÜDAR
59 KG BYN
1.ALEYNA YILMAZÖZEL OKYANUS KOLEJİ/BEYLİKDÜZÜ
2.ŞEVVAL NUR TURANGÜRPINAR İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / BEYLİKDÜZÜ
3.KÜBRA ÇELİKENSAR KOLEJİ / BAŞAKŞEHİR    
3.TUĞÇE YEŞİLÇİMENESATPAŞA LİSESİ
63 KG BYN
1.BÜŞRA ESKİGÜNGÖREN MESLEKİ VE TEKNİK ANODLU LİSESİ / GÜNGÖREN
2.TUĞBA BATARHENZA AKIN AND. LİSESİ
3.GÜ S. KARAMUKOĞLUENKA KOLEJİ
3.KÜBRA ÇELİKHACI HATİCE BAYRAKTAR ANADOLU LİSESİ / KARTAL
68 KG BYN
1.ESRA NUR ERDEMÖZEL SANCAKTEPE BİRİKİM AND LİSESİ / SANCAKTEPE
2.AYŞEGÜL GÖZEYÖZEL TERCİH AND SAĞLIK MESLEK LİSESİ / ÜMRANİYE
3.GİZEM ÖRDEKÖZEL OKYANUS KOLEJİ / KÜÇÜKÇEKMECE
3.ZEYNEP ÇIKRIKÇIBAĞCILAR ÖZEL EDA KOLEJİ / BAĞCILAR
68+ KG BYN
1.EBRU YÜMLÜÇINAR KOLEJİ / BAŞAKŞEHİR
2.AYŞE PINAR DEMİRTÜRK ÇİMENTO MÜSTAHSİLLERİ BİRLİĞİ MTAL. / ÜMRANİYE
3.SEYHAN F. ŞAFAKALAATTİN NİLÜFER KADAYIFÇIOĞLU AND.KIZ T.K.M.L. / BAĞCILAR
3.FAZİLET USTA

KAĞITHANE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ / KAĞITHANE

 

 
 İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ MEB GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI
SIKLETADI SOYADIOKULU
45 KG ERK
1.ONUR ALTANKÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TAL /KÜÇÜKYALI
2.KAHRAMAN AKGÜLTURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK And.LİSESİ / SULTANBEYLİ
3.METİN YÜKSEL BUDAKATAKÖY ANADOLU LİSESİ/BAHÇELİEVLER
3.MUSTAFA YILDIRIMHASAN FERRUH ÖZGEN ANADOLU LİSESİ / KARTAL
       
48 KG ERK       
1.ÖMER FARUK KARDEŞÖZEL YESEVİ ANADOLU MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ / KARTAL
2.FURKAN KOÇSULTANBEYLİ ANADOLU LİSESİ
3.CİHAN ALTUNDÜNDAR UÇAR VE MTAL /BAĞCILAR
3.EREN ŞATIROĞLUGÜNGÖREN AFM SAĞLIK KOLEJİ/GÜNGÖREN
       
51 KG ERK       
1.GÖRKEM KORKMAZ KILIÇKEMAL HASOĞLU ANADOLU LİSESİ / BAHÇELİEVLER
2.EMRE UÇARRIFAT CANAYAKIN IMAM HATIP LISESI / BAYRAMPAŞA
3.UFUK KAYAYUNUS EMRE AND.TİC.MES.LİS. / BAĞCILAR
3.YUSUF ATASOYUENKA OKULLARI / SARIYER
       
55 KG ERK       
1.RAMAZAN  İ.TÜKSAYARPENDİK İTO MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ / PENDİK
2.FARUK ALBAYSAMANDIRA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / SANCAKTEPE
3.YAŞAR YAVUZORHAN GAZİ AND.İMAM HATİP LİSESİ / BAĞCILAR
3.YUSUF KARAİNÖNÜ TEML/BAYRAMPAŞA
       
59 KG ERK       
1.EMİRCAN TURANGÜRPINAR İMKB MESLEKİ VE TEKNİK AND LİSESİ / BEYLİKDÜZÜ
2.MURAT BASUMLIİTO ANADOLU TEKNİK MESLEK LİSESİ / TUZLA
3.NECMİ BEKTAŞTOKİ YAHYA TML
3.OKTAY ERSÖZPROFİLO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / KAĞITHANE
       
63 KG ERK       
1.EMRE ERSÖZPROFİLO MESLEKİ VE TEKNİK AND LİSESİ / KAĞITHANE
2.M.TALHA AYDOĞANÖZEL MALTEPE GÖKYÜZÜ KOLEJİ 
3.FATİH M. KARAHANPENDİK İTO
3.İBRAHİM ÇETİNOĞLUKURTKÖY ANADOLU LİSESİ / PENDİK
       
68 KG ERK        
1.ŞÜKRÜ YILDIRIMSAMANDIRA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / SANCAKTEPE
2.MUHAMMET AZARDİLEK SABANCI TİC. MES.LİSESİ / ATAŞEHİR
3.CENGİZHAN KUŞÇUMODAFEN KOLEJİ / ÇEKMEKÖY
3.AHMET B. ALTIPARMAKHAYRULLAH KEFOĞLU ANADOLU LİSESİ / KADIKÖY
       
73 KG ERK       
1.KAAN TOKPİRİ REİS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / TUZLA
2.VAHDET YILDIRIMMEHMET EMİN HOROZ TEML/AVCILAR
3.İLKER TANRINIANERDEM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ/GÜNGÖREN
3.BATUHAN ŞAHİNPENDİK ALİ YAKUP CENKÇİLER ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ / PENDİK
       
78 KG ERK       
1.EMRE GÜLOKYANUS KOLEJİ / KÜÇÜKÇEKMECE
2.NUH H. YAZICIKEMAL HASOĞLU ANADOLU LİSESİ / BAHÇELİEVLER
3.BİLAL K. KAHVECİYAKACIK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ / KARTAL
3.SİNAN E. AYDINGÖZTEPE MESLEKİ VE TEK.AND TİCARET MESLEK LİSESİ / KADIKÖY
       
78+ ERK       
1.ERDEM KANLIÖZEL BİRİKİM HAYAT KOLEJİ/BAĞCILAR
2.NUSRET ROMONOVAASIM KİBAR TURİZM VE OTELCİLİK ANADOLU LİSESİ / TUZLA
3.ERTUĞRUL KANLIŞH.B.ELÇİ GALİP BALKAR TEML
3.DOĞAN GÜNEŞVEFA POYRAZ LİSESİ / GAZİOSMANPAŞA

 




02:24:00
2015-03-12
Bu haber  1492  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle