İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GÖKÇEADA’DA UNUTULMAZ TAEKWONDO KAMPI
Bursa Mudanya Gençlik Spor Kulübü Taekwondo Takımı sporcularının Ç.Kale Gökçeada’da yaptıkları kamp muhteşem anılar ve güzelliklerle bitti.

 Mudanya


Gençlik ve Spor Kulübü


                                               Gökçeada’da Unutulmaz Taekwondo Kampı…


            Bursa Mudanya Gençlik Spor Kulübü Taekwondo Takımı sporcularının Ç.Kale Gökçeada’da yaptıkları kamp muhteşem anılar ve  güzelliklerle bitti.


            Konu ile ilgili Kafile Bşkn ve Takım Antrenörü Hasan Torun şu bilgileri verdi ;


                “ Bilindiği üzere spor  yeni arkadaşlıkların, dostlukların ve yeni dünyaların kurulmasını sağlayan en büyük etkenlerden biridir. Bizde Mudanya Gençlik Spor Kulübü olarak sporcularımızın sporun yanında  sosyal  yönlerininde gelişimini sağlamak , var olanlarıda daha üst seviyelere çıkarmak adına “ KARDEŞ KULÜP,KARDEŞ SPORCU” adı altında bir proje ve bu projeye uygun çalışma başlattık.


                İşte bu çalışmamızın sonucu seçtiğimiz kulüp Ç.Kale Gökçeada Spor Kulübü oldu. Zaten daha önceki yıllarda deneyimimiz olduğu için ve Gökçeada kulüp antrenörü Oğuz Demirtaş hocamızla irtibatımız sürüyordu. Karşılıklı görüşmeler sonucunda  17-24 Haziran 2012 Tarihleri arasında  1 antrenör-idareci  2 sporcu velisi ve 16 sporcumuzla gökçeada’da kamp’ta bulunduk.


                 Kampımızın genel olarak sporcularımız için çok verimli ve faydalı olduğu kanatindeyim. Sporcularımız burada hem sportif kamp hemde tatili bir arada yaptılar. Sporcularımız ve velilerimiz, Ülkemizin bu en büyük ve adeta bir doğa harikası olan bu ada’mızda  çok güzel yerler gördüler, tarihi yapıları,mekanları gezdiler ve doyasıya denizin tadını çıkardılar.


                Bu kamp’ın diğer bir güzel tarafı ise sporcularımızın sosyal, kültürel  yönlerini geliştirmek ve bu yöndeki kabiliyetlerini görmek adına yaptıkları ziyaret ve etkinliklerdi. Takımımız, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı,  Hastane, Garnizon Komutanlığı ziyaretleri yaptı ve bunun yanında Çevre temizliği, Doğa Gezisi  gibi değişik etkinliklerde bulundu .


                Ayrıca kamp bitimi ve dönüşümüz olan 24 Haziran Pazar günü,  Ç.Kale İl Temsilciliğimiz faaliyeti olan “İLLERARASI G.H.S.İ.M TAEKWONDO KUPASI” şampiyonasınada katılma imkanımız oldu ve burada sporcularımız tecrübesiz olmalarına rağmen centilmence ve güzel mücadele ederek 4 Altın, 1 Gümüş, 4 bronz madalya aldılar. Tüm sporcularımın hepsini tebrik ediyorum.


15_mudanya_3


 


 


15_mudanya_2


15_mudanya_1
07:26:00
2012-06-29
Bu haber  4016  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle