İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YARDIMLAR YERLERİNE ULAŞIYOR..
Almanyanın Pforzheim şehrinde geçen ay organize edilen İnsani Yardım Taekwondo Turnuvasında ( Benefiz Turnier) elde edilen gelirler ihtiyacı olan insanlara tek tek ulaştırılmaya devam ediyor.
Almanyanın Pforzheim şehrinde geçen ay organize edilen İnsani Yardım Taekwondo Turnuvasında ( Benefiz Turnier) elde edilen gelirler ihtiyacı olan insanlara tek tek ulaştırılmaya devam ediyor. İbrahim Sönmezateş ve  Pforzheim lı Taekwondocular satın aldıkları 500 Euro degerindeki  5 Yürüme destek arabası ve bastonlarıda Saray Bosna daki yaşlılar yurduna gönderdi. Ayrıca elde edilen diğer gelirlerden 3.630 Euro yu ise 21 Temmuz da Bosna Hersek e gidecek olan ailelerle beraber elden verilmek üzere Srebrenica katliamında mağdur kalan ailelere ve çocuklara ulaştırılacak.

 


 


 


ibrahim_hoca_1


 


TAEKWONDOCULARDAN İNSANİ YARDIM

Almanyanın Pforzheim şehrinde geçen ay organize edilen İnsani Yardım Taekwondo Turnuvasında ( Benefiz Turnier) elde edilen gelirler ihtiyacı olan insanlara tek tek ulaştırılmaya devam ediyor. Geçen yıl organize edilen ve Türkiyeden Karaman  Performans Taekwondo ve bazı klüplerinde büyük destek verdigi özürlü Muhamed e Yardım turnuvasından sonra bu yılda insanlara yardım dogrultusunda İbrahim Sönmezates hocamız tarafından bir yardım turnuvası düzenlendi.


Geniş detaylarla sizlerin bilgisine sunduğumuz ve büyük bir başarıyla geçen turnuvada elde edilen gelirden 1.500 Euro Almanya’da faaliyet gösteren ve hedefi zor durumdaki muhtaç insanlara yardım etmeyi amaçlayan güvenilir bir vakıf olan ‘’ Acil  durumda insanlar ‘’ (Menschen in Not ) vakfına bağışlandı.


Yine Pforzheim lı Taekwondocular 500 Euro degerinde satın aldıkları 5 Yürüme destek arabası ve bastonlarıda Saray Bosna daki yaşlılar yurduna gönderdiler.


Taekwondocularımız bununlada yetinmeyip elde edilen diğer gelirlerden 3.630 Euro yu ise 21 Temmuz da Bosna  Hersek e gidecek olan ailelerle beraber elde vermek üzere Srebrenica katliamında mağdur kalan ailelere, çocuklara ulaştıracak.


İbrahim Sönmezateş hocamız son iki yılda organize ettiği yardım turnuvalar sonunda her kesimden  büyük destek aldıgını ve yaklaşık 15.000 Euro yu yardıma muhtaç insanlar a ulaştırdığını belirterek , böylesine güzel organizasyonların Taekwondo camiasına örnek olmasını dileginde bulundu.


 


 


 


ibrahim_hoca_tkd_benefiz_turnier


 


 


 


ibrahim_hoca_bosna


 


 


 


ibrahim_hoca_bagis


 


 


 


ibrahim_hoca_beleg


 


 


 


ibrahim_hoca_yaslilar_yurdu


 


 


 


insaniyardimturnuvasi_3


 


 


Konuyla İlgili Haberler:   İnsani Yardım Taekwondo Turnuvası Sona Erdi.
21:08:00
2012-07-12
Bu haber  1471  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle