İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AHMET SARI VE EMRE KAYGUSUZ HAYATINI KAYBETTİ.
Türkiye Tekvando Federasyonu Büyükler Teknik Kurulu Üyesi ve milli antrenör Ahmet Sarı ile öğrencisi Emre Kaygusuz, Maltepe de uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.
Türkiye Tekvando Federasyonu Büyükler Teknik Kurulu Üyesi ve milli antrenör Ahmet Sarı ile öğrencisi Emre Kaygusuz, Maltepe de uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

 


ahmet_sari_emreTürkiye Tekvando Federasyonu Büyükler Teknik Kurulu Üyesi ve milli antrenör Ahmet Sarı ile öğrencisi Emre Kaygusuz, Maltepe de uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Olayla ilgili olarak konuşan Ahmet Sarı nın arkadaşları, "Hocamızla karşı taraf arasında otomobilin park edilmesi yüzünden bir tartışma yaşandı. Karşı taraf alkollüydü küfürler ediyordu. Daha sonra yukarıya çıkıp silahla geri geldi ateş etti" diye konuştular.

Taekwondo alanında birçok başarısı olduğu öğrenilen Ahmet Sarı nın Milli Takımlarda antrenörlük görevlerinde de bulunduğu öğrenilirken, Ahmet Sarı ve Emrah Kaygusuz un cenazeleri, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden alınarak Adli Tıp Kurumuna gönderildi.


www.erdogantaekwondo.com olarak  Ahmet Sarı ve Emrah Kaygusuz a Yüce Allah dan rahmet, ailelerine,sevenlerine ve tüm taekwondo camiasına baş saglıgı dileriz.
04:59:00
2012-07-29
Bu haber  1882  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle