İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SERVET’İN ADI DA ÖLÜMSÜZLEŞTİ
Mersin İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, 2012 Londra Olimpiyatları’nda altın madalya kazanan milli tekvandocu Servet Tazegül’ün adını ölümsüzleştirmek için harekete geçti.
SERVET’İN ADI DA ÖLÜMSÜZLEŞTİ


25-08-2012Mersin İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, 2012 Londra Olimpiyatları’nda altın madalya kazanan milli tekvandocu Servet Tazegül’ün adını ölümsüzleştirmek için harekete geçti.


Başarılı milli sporcuları onore etmeyi amaçlayan İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Akdeniz Oyunları kapsamında inşaatları tüm hızıyla süren tesislerden biri olan 7 bin 500 seyirci kapasiteli spor salonuna olimpiyat şampiyonu Tazegül ün adının verilmesini kararlaştırdı.  


Salona Tazegül ün adının verilmesini çok önemsediklerini belirten İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, Akdeniz Oyunları çerçevesinde salonu binlerce kişinin ziyaret edeceğini ve bu sayede başarılı sporcuların reklam ve tanıtımının yapılacağını söyledi. Organizasyonun ardından salonda yeni sporcuların yetiştirilmesi için çalışmalar yapılacağını da dile getiren İl Müdürü Koç, Tazegül ün adını taşıyan salonlarda yeni olimpiyat şampiyonlarının yetiştirilmesi için çabalayacaklarını kaydetti. 
07:41:00
2012-08-26
Bu haber  3701  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle