İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SARUHANLI YAZ OKULLARI KAPANIŞ TÖRENİ YAPILDI
Başar Taekwondo Yaz Okulu kapanış töreni ve Eylül dönemi kuşak terfi sınavı 06 Eylül 2012 tarihinde yapıldı.
Saruhanlı Belediyesi Sosyal Tesisleri halı sahasında yapılan kapanış töreni ve Eylül dönemi kuşak terfi sınavına Belediye Başkanı Dr. Hasan YARALI, Belediye spor kulübü başkanı Recep ÇIMAT, Belediye sportif faaliyetler sorumlusu Mutlu ÇAMLIYER, Taekwondo İl Temsilcisi Kurban YAVUZ, Kulüp başkanımız Süleyman BAŞAR, sporcular ve sporcu velileri katıldı.

 


       Yaz sezonu boyunca Belediye tesislerinde hizmet verdiklerini belirtern Süleyman BAŞAR; hedeflerinin öncelikle kaliteli insan yetiştirmek, ruhen ve bedenen sağlıkı gençler yetiştirmek olduğunu ve sonrasında şampiyon sporcu hedeflediklerini belirtirken desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Dr. Hasan YARALI ya teşekkür plaketi sundu.


 


       Belediye Başkanı Dr. Hasan YARALI yaptığı açıklamada; İlçelerinde verilen bu hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirirken her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını, Taekwondo ya her türlü desteği vereceklerini belirtti.


 


 

              DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ
06:11:00
2012-09-09
Bu haber  1672  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle