İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞKAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ NDE
Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Metin Şahin, Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu nda düzenlenen etkinliğe katıldı.
Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu nun Gölbaşı Kampüsü nde bulunan yeni binasında düzenlenen ve konusunda uzman ve başarılı kişilerin öğrencilerle buluştuğu "Perşembe Toplantıları" nın bu haftaki konuğu Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Metin Şahin oldu.

Toplantıda kısa bir açılış konuşması yapan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mitat Koz, konuğu tanıtıp, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Türkiye Taekwondo Federasyonu nu tanıtan kısa sunumun ardından kürsüye çıkan Başkan Metin Şahin, başarıya giden yolda uyguladıkları metodolojiyi, tecrübelerini, anılarını, organizasyonu ve yöntemleri öğrencilerle paylaştı. Oldukça sıcak ve eğlenceli ortamda geçen verimli toplantı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mitat Koz un Başkan Metin Şahin e çiçek sunması, toplu fotoğraf çekimleri ve sohbetlerle sona erdi.

04:47:00
2012-10-18
Bu haber  1030  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle