İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BURHAN SAKALLIDAN DESTEK‏.
Başarılarını Başkan Sakallı ile Paylaştılar Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı Öncü Spor Kulübü tekvandocuları ile bir araya geldi.
Başarılarını Başkan Sakallı ile Paylaştılar Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı Öncü Spor Kulübü tekvandocuları ile bir araya geldi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’yı makamında ziyaret eden başarılı tekvandocular, 16-18 Kasım tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Uluslararası Tekvando Şampiyonasında elde ettikleri önemli başarıyı Başkan Sakallı ile paylaştılar.


Düzenlenen yarışmada takım halinde üçüncü olan başarılı tekvandocuları kutlayan ve sporculara altın hediye eden Başkan Sakallı, elde edilen önemli başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili olarak yaptıkları açıklamada Odunpazarı Belediyesinin amatör sporlara olan desteğinin kendileri için büyük önem taşıdığını vurgulayan Öncü Spor Kulübü Başkanı Celil Öncü, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’ya kulüplerine verdiği büyük destekten dolayı teşekkür etti.

 


06:57:00
2012-12-13
Bu haber  3283  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle