İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


CEM HOCAMIZDAN BİR İLK..
10 senedir İstanbul Maltepe de Hapkido ve Taekwondo branşlarında hizmet veren Koredo Uzakdoğu Sporları Kulübü’nün yönetim kurulu yeni bir proje için karar aldı..

Yeni Karar Alındı

10 senedir İstanbul Maltepe de Hapkido ve Taekwondo branşlarında hizmet veren Koredo Uzakdoğu Sporları Kulübü’nün yönetim kurulu yeni bir proje için karar aldı..

İştime engelli çocuklar için ‘’ Ücretsiz Taekwondo Çalışmaları’’ adlı yeni bir proje için yönetim kurulu  başlama kararı aldı.

İşitme engelli dernek ve federasyonlar ile yapılacak olan proje için antrenman alt yapısı hazırlandı. Bu çocuklar için ayrı grup yapılacak ve haftada bir gün spor kulübümüzdeki sporcular ile beraber çalıştırılacak.

Cem HOCA: Sürekli yeni projeler üretiyoruz. Daha önce Tekerlekli sandalye konumunda olan kişiler için Aikijutsu programı çıkarttık. Kadıköy Belediyesi bu projemize destek verdi. 2013 ocak ayından itibaren çalışmalara başlayacağız.

İşitme engelliler için Taekwondo programımızı da kendi kulüp imkanlarımız ile bünyemizde Ocak ayından itibaren hayata geçirmek istiyoruz.

Sporda İmkansızın sınırlarını kaldırdık.
05:47:00
2012-12-23
Bu haber  1117  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle