İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AVCI VE KAYA YA PLAKET
Eskişehir in başarılı Taekwondo Spor kulüplerinden Kamer ve Osmangazispor, kulüp çalışmalarında destek olan İdarecileri unutmadı.

es_plaket_1


 


 


 
AVCI VE KAYA YA PLAKETEskişehir in başarılı Taekwondo Spor kulüplerinden Kamer ve Osmangazispor, kulüp çalışmalarında destek olan İdarecileri unutmadı.Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan ve desteğini her daim sürdüren Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Çetin Avcı ve İl Milli Eğitim Md. Yardımcısı Fethi Fahri Kaya ya desteklerinden dolayı plaket verildi.Kamer Gençlik Spor Kulübü 2. Başkanı ve A.G.D. Eskişehir şubesi Başkanı Ömer Taşcı tarafından takdim edilen plaket töreninde Taşcı "sporun sevdirilmesi, tabana yayılması ve kulüp çalışmalarında bizlere destek olan Dr. Çetin Avcı ve Müdür Yardımcımız Fethi Fahri Kaya ya çok teşekkür ediyoruz. Destekleri daim olsun ve hep birlikte olalım" şeklinde konuştu.


 


Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Çetin Avcı "sporcularımızın her zaman yanındayız, amacımız Türk sporunu zirveye çıkarmak bunun içinde ne gerekiyorsa yapmaya hazırız" dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fethi Fahri Kaya da " gençlerimizin sportif ve sosyal alanda gelişmelerine katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Amaç daha iyiye ve güzele ulaşmak" dedi.


 


 


 


es_plaket_2
06:53:00
2013-05-13
Bu haber  1706  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle