İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KONSİAD BAŞKANI ABDULLAH BAŞCI DAN ZİYARET.
Güngören eski ak parti ilçe başkanı olan Konya sanayici iş adamları dernek başkanı (Konsiad) Abdullah Başçı ve beraberindeki heyet Güngören e çıkartma yaparak NEDİM KUŞÇU SPOR KULÜBÜNÜ ziyaret etti.


ABDULLAH BAŞÇI GÜNGÖREN DE NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜNÜ


ZİYARET EDEREK ÇALİŞMALARINI BİZZAT  İZLEYEREK TAKİP ETTİ


Güngören eski ak parti ilçe başkanı olan Konya sanayici iş adamları dernek başkanı (Konsiad) Abdullah Başçı ve beraberindeki heyet Güngören e çıkartma yaptı.


Bir dizi ziyaret de bulunan heyet Nedim Kuşçu ve Murat Ekmekçi spor kulüplerini ziyaret ettiler.  Nedim Kuşçu ve Murat Ekmekçi spor kulüpleri ziyaretlerinde günün anısına Konsiad başkanı Abdullah Başçı milli takım antrenörlerinden  Nedim Kuşçu ve Murat Ekmekçi ye plaket taktim etti.Ziyaret esnasında demeç veren konsiad Başkanı Abdullah Başçı"Biz bakanımızın emri ile il il dolaşarak açılım  sürecine destek veriyoruz. Van ı ziyaret ettiğimizde köyleri ilçeleri gezdik.Çok ilgi gördük.Ülkemizin her tarafında bahar havası oluşmuş."dedi. ilçe ziyaretini değerlendirirken Başkan Abdullah Başçı"Bizler konsiad olarak her çarşamba mutat zamanlarda ilçelerimizi ziyaret ederek iş adamlarımızı ve derneklerimizi ziyaret ediyoruz.Bu günde Güngören ilçemizde ziyaretlerde bulunduk. Caddelerde dolaşırken bizleri tanıyanlara selamlar vererek dolaştık.Gördükki biz Güngören de gönüllere taht kurmuşuz"dedi. 12-15 eylülde yapılacak fuar çalışmalası ile 3 başkent olan Edirne,konya ve istanbul buluşuyor ismi altında hazırlıkların yapıldığını dile getirdi.Konsiad heyetinde Mustafa Davutoğlu,Kadem Temel,Fatih Dönmez,Deniz Aydın Yer alırken, Nedim Kuşçu spor kulübünde heyeti karşılayanlar arasında Şairimiz ve iş adamımız Nevzat Yazıcı,Madef Malatya dernekler federasyonu Güngören şube başkanı Dursun Kaplan da yer aldı. Konsiad heyetinin ziyaretlerini değerlendiren milli takım Antrenörü Nedim Kuşçu"İlçemizin her köşesinde emeği olan bir büyüğümüz.Bizleri ziyaret ederek onurlandırdı.böyle iş adamlarımızın kulüpleri ve sivil toplum derneklerini ziyaretlerde bulunması taktire layık bir davranış.Kendilerini kutluyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz."dedi. Milli takım baş Antrenörü Murat Ekmekçi de " Konsiad başkanı Abdullah Başçı ve heyeti bizleri ziyaret ederek onurlandırdıkları için çok teşekkür ederiz.Kendilerinin başarılarını takip ediyoruz.Azimli ve şevkli çalışmaları herkese örnek olur inşallah."dedi.Heyet daha sonra hatıra fotoğrafları çekilerek ziyaretlerini ebedileştirdiler.

07:15:00
2013-06-11
Bu haber  1660  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle