İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAYKAN İNCELEMELERDE BULUNDU
Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan, Konya da bir takım incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan, Konya da bir takım incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan, Konya da bir takım incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

Baykan, ilk olarak Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ve Konya sporunun önde gelen isimleri ile birlikte yatırımlar, sayısal durumlar ve faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Daha sonra yakın zamanda hizmete giren Konya Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezini (TOHM) inceleyen Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, sporcular ve antrenörlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Baykan, burada yaptığı konuşmada, "Hepiniz bizler için değerli birer sporcusunuz. Çalışmalarınızla birlikte daha iyi seviyelere geleceğinizi ümit ederek, bu tür hizmetleri size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler bizim evlatlarımızsınız. Her türlü sıkıntılarınızı çekinmeden bizlere söyleyerek sizler için en iyisini yapma gayretinde bulunacağız. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.
06:48:00
2013-12-07
Bu haber  993  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle