İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BOZÜYÜK E AVRUPA DAN BRONZ MADALYA.
Ayşe Beyza Yıldız İsveç’te yapılan Uluslar arası Taekwondo şampiyonasında ülkemizi temsil ederek bronz madalya ile döndü.

Ayşe Beyza Yıldız İsveç’te yapılan Uluslar arası Taekwondo şampiyonasında ülkemizi temsil ederek bronz madalya ile döndü.


Bilecik Bozüyük Halk Eğitim spor kulübü sporcusunu Bozüyük’te karşılayan Bozüyük Halk Eğitim spor kulübü başkanı Kamil Poyraz, Bilecik Gençlik Hizmetleri spor il müdürü Lütfi doyuk, Bozüyük Halk Eğitim müdürü Celalettin Tospatlı, Bozüyük Gençlik Hizmetleri spor ilçe müdürü Erol Dübek sporcunun antrenörü Songül Baş ve ailesi birlikte karşıladılar.


 


 Haber: Ayşe Beyza İsveç ten Bronz Madalya ile Döndü


Kulüp başkanı Poyraz “ Sporcumuz Ayşe Beyza 42 kg gençler kategorisinde yarışarak bize bronz madalya getirmiş. Bizi ilçemizi İlimizi ülkemizi temsil etti ve madalya ile döndü kendisini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Böyle bir sporcuyu yetiştiren aileyi ve antrenörleri Songül hanımı da ayrıca kutluyorum.  Son yıllarda ilimizde taekwndo da çok büyük başarılar aldık ve almaya devam ediyoruz bu başarılarda büyük destekleri bulunan İl müdürümüz Lütfi beye, İlçe müdürümüz Erol beye Bozüyük Halk eğitim Merkezi müdürümüz Celalettin Tospatlıya çok teşekkür ediyorum.”dedi.


 


Poyraz ayrıca milli sporcuya altın takarak ödüllendirdi. Ayşe Beyza Yıldız kendisine destek olan herkese teşekkür ederek daha çok çalışarak altın madalya ile tekrar dönmek istediğini söyledi.
05:21:00
2014-02-15
Bu haber  1790  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle