İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANKARA NIN ŞAMPİYONU MAMAKLILAR
İsmet Iraz Minikler Kupası Taekwondo Turnuvası 5-6-7 Mart 2014 Tarihleri arasında Ankara da İsmet Iraz Spor Salonunda yapıldı.

İsmet Iraz Minikler Kupası Taekwondo Turnuvası 5-6-7 Mart 2014 Tarihleri arasında Ankara da İsmet Iraz Spor Salonunda yapıldı. Turnuvaya taekwondonun Ülkemizde tanınmasında ve yayılmasında büyük emegi geçen taekwondonun efsane isimleri İsmet Iraz, Kayhan Aytar, Aybars Kılıçhan hocalar ve Büyükler Teknik Komite Üyesi Şakir Bezci ve MHK Üyesi Tugrul Erdem de izleyici olarak katıldı. Ankara il Temsilcisi Candemir Eyigün İsmet Iraz a şilt vererek taekwondoya olan katkıları için teşekkür etti.


 


İsmet Iraz Minikler Kupası Taekwondo  Turnuvasında Antrenörlüğünü Sezai Yalçın ve Erdem Yalçın ın yaptıgı Mamak Belediyesi Taekwondo Spor Kulubü Minik Bayanlar ve Genel Klasmanda Şampiyonluk kupalarının, Minik erkekler Kategorisinde ise İkincilik Kupasının sahibi oldu.


Sezai Yalçın "Madalyaları ve Kupaları Belediye Başkanımız Sayın Mesut AKGÜL e armagan ediyoruz" dedi.


Mamak Belediyesi Taekwondo Spor Kulubü Antrenörü Milli Antrenör Sezai Yalçın Sitemize yaptıgı açıklamada "Öncelikle turnuvayı düzenliyen il temsilcimize, ve turnuvayı izlemeye gelen Taekwondonun efsane hocaları İsmet Iraz, Kayhan Aytar ve Aybars Kılıçhan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. 


 


 


Hafta Sonu Yapılan İsmet Iraz Ankara Taekwondo Minikler Şampiyonasında Mamak Belediyesi Taekwondo Takımımız Bayanlarda 1.(BİRİNCİ),  Erkeklerde 2. (İKİNCİ) ve Genel Klasmanda ise 1. (BİRİNCİ) Olarak Takım Halinde Ankara Şampiyonu Olmuştur.


Mamak ın ASLANLARI Olan Tüm Sporcularımızın Gözlerinden Öpüyorum ve sporcularımızın Okullarında da Aynı Başarıyı Göstereceklerine İnanıyorum. 


Kazandıgımız Madalyaları ve Şampiyonluk Kupalarını Bu güzel başarıda emegi geçen, spora ve sporcuya daima destek olan Mamak Belediye Başkanımız Sayın Mesut Akgül e hediye ediyor, kendisine yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyor, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allahın İzni ile Durmak Yok Yola Devam" dedi.


 


Mamak Belediyesinden Dereceye Giren Sporcular:


30kg F.MARİA KOÇ - Birinci (Altın Madalya)


+57kg 1-ASENA KAŞALTI - Birinci (Altın Madalya)


30kg 1-ELVAN YALÇIN - Birinci (Altın Madalya)


36kg 1-OSMAN DUMAN - Birinci (Altın Madalya)


40kg 3-HÜSEYİN TAŞDÜZER -Üçüncü (Bronz Madalya)
03:24:00
2014-04-12
Bu haber  1299  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle