İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİK TAEKWONDOCULAR ŞÖLENDE BULUŞTU
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde yapılan ve ManisaTaekwondo İl Temsilciliğinin 2014 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Taekwondo müsabakaları hafta sonu gerçekleştirildi.

manisa-tkd 2


 


 


MİNİK TAEKWONDOCULAR ŞÖLENDE BULUŞTU


 


 


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde yapılan ve Manisa Taekwondo İl Temsilciliğinin 2014 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Taekwondo müsabakaları hafta sonu gerçekleştirildi. 11 kulüp ve 195 sporcunun katıldığı müsabakalarda minik sporcuların yetenekleri ve mücadeleleri görülmeye değerdi.


 19 Nisan 2014 tarihinde yapılan seramoni programına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk ÇELİK, Akhisar Belediye Başkanı Salih HIZLI, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hatun SARIKAYA, AKP İl Başkan Yardımcısı İsmail AYDIN, Taekwondo İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyesi Meltem TANDELEN, Taekwondo İl Temsilcisi Kurban YAVUZ, Taekwondo İl Temsilciliği Genel Sekreteri Gökay BUDAK, ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Milli Takım Antrenörü Süleyman BAŞAR katıldılar.


 Yarışmaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo takımı, Başar Taekwondo Spor Kulübü, Saruhanlı Belediye Spor Kulübü, İl Gençlik Spor Kulübü, Demirci Belediye Spor Kulübü, Akhisar Belediye Spor Kulübü, Akarsu Taekwondo Spor Kulübü, Yükselen Taekwondo Spor Kulübü, Turgutlu Başar Ay-Yıldız Spor Kulübü, Soma Sotes Spor Kulübü katıldılar.


 


2002-2004 minik 1 gurubunda ve 2005-2007 minik 2 gurubunda yarışan sporcuların bilgi beceri ve deneyimlerini arttırmak, sosyal farkındalık oluşturmak, yarışma atmosferini yaşatmak, kazanma- kaybetme duygusunu tattırmak amacıyla böyle bir turnuva düzenlediklerini belirtirken Taekwondo İl Temsilcisi Kurban YAVUZ minik sporcularımızın da bu vesile ile 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladıklarını belirtti. Müsabaka öncesi sporculara balon dağıtıldı. Yapılan bu şölen ile farkını bir kez daha ortaya koyan TAEKWONDO branşını takip etmeye devam edin.


 


 


manisa-tkd 3


 


 


 


 


manisa-tkd 1
03:35:00
2014-04-23
Bu haber  914  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle