İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAKAN KILIÇ ŞAMPİYONLARI KABUL ETTİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı nın Şampiyonlar Onur Konuğumuz programının ilkinde Bakan Çağatay Kılıç, aktif spor hayatı devam eden Dünya ve Avrupa şampiyonu sporcularla bir araya geldi.Gençlik ve Spor Bakanlığı nın Şampiyonlar Onur Konuğumuz programının ilkinde Bakan Çağatay Kılıç, aktif spor hayatı devam eden Dünya ve Avrupa şampiyonu sporcularla bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı nın "Şampiyonlar Onur Konuğumuz" programının ilkinde Bakan Çağatay Kılıç, aktif spor hayatı devam eden Dünya ve Avrupa Şampiyonu sporcularla bir araya geldi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin in yanı sıra taekwondocularımızdan Rukiye Yıldırım, Dürdane Altunel, Rıdvan Baygut ve Kübra Dürdane Çakır da kabule katıldı.

Bir konuşma yapan Bakan Çağatay Kılıç;

"Bu tür etkinlikleri hem sizlerin kazandığı başarıların hatırlanması, hem de bizlerin size karşı vefa duygusunun yansıması olarak görüyoruz."

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bakanlığın düzenlediği "Şampiyonlar Onur Konuğumuz" programının ilkinde halen faal olan Olimpiyat-Paralimpik Madalyalı Dünya ve Avrupa Şampiyonu sporcularla bir araya geldi. Bir araya geldiği sporcuların kazandıkları başarıların, tüm Türkiye ye haklı bir gurur yaşattığının altını çizen Bakan Çağatay Kılıç, kazandıkları başarılar için sporculara bir kez daha teşekkür etti.

Bakanlık olarak üzerlerinde taşıdıkları sorumluluğun gereği olarak gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Bakan Çağatay Kılıç, şöyle devam etti:

"Bu tür etkinlikleri, hem sizlerin kazandığı başarıların hatırlanması, hem de bizlerin size karşı vefa duygusunun yansıması olarak görüyoruz. Eminim ki bu tür buluşmalarımızda, sohbetlerimizde, sizlerle dertleşmelerimizde güzel bir birliktelik yaşayacak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmanın motivasyonunu güzel bir şekilde hissedeceğiz. Sizlerin fiziki durumlarınızın yanı sıra bu motivasyonun performansınıza etkisi olursa ne mutlu bize. Belki de bu küçük katkı bronzu gümüş, gümüşü altın yapacak. Belki de bir rekoru getirecek. Burası sizlerin evi. Burayı sadece betonarme bir yapı olarak görmeyin. Burası, sizin başarılarınız için ortak bir çalışma ruhuyla hareket eden bir ekibin çalışma alanı. Burayı sizlerle beraber anlamlı kıldık, bu çatıyı sizlerle birlikte oluşturduk."

Şampiyon sporcular ise Bakan Çağatay Kılıç a yapılan tesisler ve sağlanan tüm imkanlar için teşekkür ederken, başarılarını arttırarak devam ettirecekleri hususunda da söz verdiler. Sporcular ayrıca, Bakan Çağatay Kılıç a konuşmasının ardından hediyeler takdim ederken, Bakan Çağatay Kılıç da sporculara çeşitli hediyeler verdi. Bakan Çağatay Kılıç ve beraberindeki sporcular daha sonra toplu fotoğraf çektirdi.
02:22:00
2014-06-16
Bu haber  1166  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle