İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAKAN KILIÇ TAN KABUL
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çin in Nanjing kentinde 16-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenen 2014 Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları’nda madalya kazanan sporcuları kabul etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çin in Nanjing kentinde 16-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenen 2014 Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları’nda madalya kazanan sporcuları kabul etti.

Bakanlık binasındaki kabulde milli sporcuların yanı sıra Bakanlık Müsteşarı Faruk Özçelik, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven,  Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ve Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya da hazır bulundu.

Bakan Kılıç’tan Özel Tebrik…

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kabulde 2014 Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları’nda ülkemize gümüş madalya kazandıran Fatma Sarıdoğan ve bronz madalya getiren Talha Bayram’ı özel olarak tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bakan Kılıç, Federasyon Başkanımız Metin Şahin’i de elde edilen başarılardan dolayı kutladı.

“Gelecek için Ümit Veriyor”

Bakan Çağatay Kılıç, milli sporcuların Çin’e yolculuğundan önce bir araya gelip yemek yediklerini fakat döndüklerinden sonra görüşme fırsatları olmadığını belirterek, “Bugün yeniden bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. Madalya alan sporcularımızın genç kardeşlerimizin hepsini tek tek tebrik ediyorum. Nanjing Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları’nda aldığımız bu başarılar bizim için önemli. Bu başarılar bize gelecek için ümit veriyor. Kardeşlerimizin kendilerini geliştirmesi için bir fırsat olan bu tip uluslararası organizasyonlara katılımımız tecrübelerimizi arttırıyor. Ayrıca gelecek için yapabileceğimiz çalışmaları nasıl geliştirebileceğimiz konusunda ve bugüne kadar yaptıklarımızın bize ne getirdiğini veya ne getirmediğini görebildiğimiz fırsatlar oluyor” dedi.

“Öncelikle sizlerin almış olduğu madalyaları ömür boyu taşıyabilecek olmanızdan dolayı tebrik ediyorum” diyenBakan Çağatay Kılıç, “Ümit ediyorum ki başka branşlarda da kardeşleriniz, arkadaşlarınız bizlere uluslararası anlamda farklı mutluluklar yaşatacaktır. Bugün, judo, tekvando, boks, güreş ve kürekte başarı sağlamış olan kardeşlerimizle bir aradayız” diye konuştu.03:24:00
2014-12-21
Bu haber  1868  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle